Okazji do świętowania kobiecego piękna i celebrowania miłości w ciągu roku nie brakuje. Nie dziwi więc, że wiele Panów miewa trudności z wyborem odpowiedniego prezentu. Słodki Wierzynek przychodzi z pomocą wszystkim mężczyznom, którzy pragną podarować najważniejszym kobietom w ich życiu prawdziwie wyjątkowy upominek. 

Naszą pasją od wieków jest czekolada, dlatego śmiało możemy zagwarantować, że każda kobieta będzie zachwycona, otrzymując w prezencie Wierzynkowe słodkości. 

 

KOBIECY BUKIET SMAKÓW

Specjalnie z myślą o Dniu Kobiet wybraliśmy dla Państwa wyjątkowe praliny, które zachwycą wszystkie Panie. Delikatna rozpływająca się w ustach polewa czekoladowa oraz wyraziste wnętrze czekoladki doskonale odzwierciedlają charakter płci pięknej. 

Oto stworzona przez nas lista najbardziej kobiecych pralin:

  • czekoladka o smaku miodowym z migdałowym sercem - przepyszny miód doskonale uzewnętrznia słodycz kobiecości, natomiast złoty migdał nadaje elegancji i finezji,
  • czekoladka o smaku cappuccino z kruchą chrupką orzechową – nie bez powodu niektórzy twierdzą, że kobieta podobnie jak kawa pobudza zmysły i każdemu mężczyźnie dodaje chęci do życia, 
  • pralina z szafranem i czarnym bzem -  rozkoszny mus czekoladowy z dodatkiem drogocennego szafranu i delikatnej galaretki z czarnego bzu obrazuje bogate wnętrze kobiety,
  • pralina z mandarynką i nadzieniem adwokatowym - błogi smak polskiej mandarynki płynnie przeplata się z wyrazistą, lekko ostrą nutą adwokatu. Te dwa kontrastujące aromaty świetnie oddają zmienność kobiecego charakteru. 

KONFIGURATOR UNIKATOWYCH BOMBONIEREK

Każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego też powinna zostać obdarowana nadzwyczajnym prezentem, dedykowanym specjalnie dla niej. W naszej cukierni macie Państwo możliwość stworzenia własnej, unikalnej kompozycji przepysznych pralinek. Z pomocą naszego konfiguratora bombonierek z łatwością można przygotować niespotykane zestawienia smaków, wybrać odpowiednią wielkość eleganckiego pudełka oraz kolor wstążki. Jest nam niezwykle miło, gdy nasi klienci komponują swoje własne unikatowe bombonierki. Dzięki temu możemy wspólnie tworzyć niesamowitą, słodką historię.  

FIGURKI CZEKOLADOWE

Od kilku lat w kobiecym świecie panuje moda na słodkości prezentowane w nietypowej, unikalnej formie. Zaskakujące zmysł wzroku i pieszczące zmysł podniebienia figurki czekoladowe to idealne połączenie, które zaimponuje każdej kobiecie. W ofercie Słodkiego Wierzynka znajdziecie Państwo słodkie rzeźby wykonane z najlepszej jakości belgijskiej czekolady, w kształtach ulubionych elementów garderoby każdej Pani. Wszystkim kobietom,  kochającym słodkie przyjemności, dedykujemy szczególnie dwie unikalne, pełne finezji figurki:

  • Damski bucik - Która przedstawicielka płci pięknej nie marzy o nowej parze butów? A gdyby tak połączyć dwie kobiece pasje: modę oraz czekoladę i stworzyć prezent idealny? Czekoladowy pantofelek na smukłej szpilce swoim smakiem i elegancją zachwyci każdego!  • Kobieca torebka - Kobiety kochają dodatki. Rozmaite kształty, tysiące kolorów dopasowanych do okazji – Słodki Wierzynek podobnie jak najlepsi projektanci stara się nadążać za modowymi nowinkami, przygotowując co raz to ciekawsze wzory czekoladowych torebek. Jesteśmy pewni, że nie tylko ich wygląd, ale i smak oczarują każdą Panią.

     

Światowy Dzień Kobiet obchodzony jest niestety tylko raz w roku. Mimo iż kobieta powinna być doceniona i uwielbiana codziennie, wielu mężczyzn czeka na specjalne okazje, aby okazać im swoją sympatię. Wykwintne smaki wierzynkowych produktów potrafią rozbudzić nawet najbardziej wygasłe wulkany uczuć, a precyzyjne zdobienia zachwycą swoim wyglądem i zapiszą się w pamięci jako wytworne spełnienie słodkich fantazji.